Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

trafikgerecleri.com, trafik ve iş güvenliği ürünleri alanında hizmet veren bir şirkettir. Kuruluşundan bu yana, müşteri memnuniyetini en öncelikli ilke olarak benimsemiş ve sektörde öncü olmayı hedeflemiştir.

Firmamız, kaliteli ürünler sunmak amacıyla titiz bir AR-GE çalışması yürütmekte ve her bir ürünü genç, yenilikçi ve uzman bir kadro tarafından özenle işlenmektedir. Trafik malzemeleri, delinatör, trafik konileri, reklam tabelaları, trafik tabelaları, trafik ve güvenlik aynaları, yol kasisleri, yol butonları, plastik zincir, kişisel park sistemleri ve benzeri ürünlerin üretim, satış ve tedarikini gerçekleştirmekteyiz.


Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için sürekli olarak yenilikçi ve öncü bir bakış açısıyla çalışmaktayız. Bu sayede sektörde hızla tanınır hale gelmiş ve söz sahibi olmuş durumdayız.


Firmamızın merkezi, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde, Mahmutbey Mahallesi'nde yer almaktadır. Siz de bizler ile iletişime geçerek, kaliteli ve güvenli trafik malzemelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz.


FM TRAFİK GÜVENLİK TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Mahmutbey Mh. 2445 Sk. No 69-71 (İstoç 24. Ada) Bağcılar İstanbul
Tel & Fax : 0212 909 1228
Vergi Dairesi  : GÜNEŞLİ Vergi No : 3880900825
Mersis No : 0388090082500001

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için.Çerez Politikamızı . inceleyebilirsiniz.