Menu
Sepetiniz

trafikgerecleri Blog RSS Feed

18 Apr Otopark Çizgi ve Boya Uygulamaları ile İlgili Standartlar Nelerdir?
0 27
Otopark çizgi ve boyama uygulamaları, genellikle uluslararası standartlar ve yerel düzenlemelere göre belirlenir. Özellikle, otopark tasarımı ve işletimi için bazı standartlar bulunmaktadır.Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'nde, OSHA (Occupational..
18 Apr Görme Engelli Yüzey Uygulamaları ve Standartları
0 24
Görme engelli yüzey uygulamaları, Türkiye'de engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla yapılmaktadır. Bu uygulamalar, "Görme Engelliler İçin Yüzey Düzenlemesi Yapılacak Yerler Hakkında Yönetmelik" kapsamında yapılmaktadır.Bu yönetmeli..
12 Mar Asfalt Kaplama Uygulamaları
0 56
Asfalt, petrol ve kumun belirli oranlarda karıştırılmasıyla oluşan, yol yapımında sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Yol yapımında asfaltın kullanılmasının nedeni, diğer malzemelere göre daha dayanıklı ve esnek olmasıdır. Ayrıca asfalt yüzeyi pürüzs..
04 Dec Yol Çizgisi Nedir? Nasıl Yapılır?
0 2362
YOLÇİZGİLERİ VE ASFALT ÇALIŞMALARI Trafik ve iş güvenliği sektöründe en önemli yardımcıgüvenlik ekipmanlarından Asfaltlama, Yol Güvenliği ve Yol Çizgi çalışmalarıdır. FM Trafik Güvenlik ve Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti.olarak teknolojik alt yapısı,..
04 Dec Güvenlik Aynası Nedir?
0 386
TRAFİK GÜVENLİK AYNASI NEDİR? Trafik Güvenlik Aynası, otoparklarda, anayol ve tali yol bağlantı noktalarında, bu yollara bağlı kavşaklarda, araç ve yaya trafiğinin kesişim noktalarında yerleşimi yapılan cam veya akrilik (pleksi) malzemeden üretilen d..
04 Dec Delinatör Nedir?
0 525
DELİNATÖR (DELİNEATOR) NEDİR? Delinatör TPU (Termoplastik Poliüretan) malzemeden üretilen esnekliğe sahip araç ve yaya trafiğini ayırmak, araç trafiğini yönlendirmek ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan trafik ürünüdür. Hammaddesi TPU malzemeden..
04 Dec Trafik Konisi Nedir?
0 292
TRAFİK KONİSİ (TRAFFİC CONE) NEDİR? Trafik Konisi; PVC, PPC, HDPE vb. hammaddelerden imal edilen üst bölgesi koni şeklinde olan, alt tabanlığı yüzeye paralel şekilde düz ayak üzerine sabitlenen yekpare özelliğe sahip uyarıcı trafik ürünün adıdır. Kon..
15 May Kişisel Park Ürünü Nedir?
0 345
KİŞİSEL PARK ÜRÜNLERİ FM Trafik Güvenlik ve Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. hizmet verdiği trafik ve iş güvenliği sektörlerinde demir grubuna ait tüm ürünleri bünyesinde imal etmektedir.  Kişisel Park Ürünleri; insanların kişisel park ihtiyaçlarını ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için.Çerez Politikamızı . inceleyebilirsiniz.