Menu
Sepetiniz

trafikgerecleri Blog RSS Feed

24 Mar 2023 Yol Güvenliği İstatistikleri ve Önleme Stratejileri
0 454
Yol güvenliği, her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir. 2023 yılında, dünya genelindeki trafik kazaları ve ölümlerle ilgili istatistikler, trafik güvenliğine yönelik daha fazla farkındalık yaratma ve önleyici stratejiler geliştirme gerekliliğin..
18 Apr Otopark Çizgi ve Boya Uygulamaları ile İlgili Standartlar Nelerdir?
0 496
Otopark çizgi ve boyama uygulamaları, genellikle uluslararası standartlar ve yerel düzenlemelere göre belirlenir. Özellikle, otopark tasarımı ve işletimi için bazı standartlar bulunmaktadır.Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'nde, OSHA (Occupational..
18 Apr Görme Engelli Yüzey Uygulamaları ve Standartları
0 820
Görme engelli yüzey uygulamaları, Türkiye'de engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla yapılmaktadır. Bu uygulamalar, "Görme Engelliler İçin Yüzey Düzenlemesi Yapılacak Yerler Hakkında Yönetmelik" kapsamında yapılmaktadır.Bu yönetmeli..
12 Mar Asfalt Kaplama Uygulamaları
0 405
Asfalt, petrol ve kumun belirli oranlarda karıştırılmasıyla oluşan, yol yapımında sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Yol yapımında asfaltın kullanılmasının nedeni, diğer malzemelere göre daha dayanıklı ve esnek olmasıdır. Ayrıca asfalt yüzeyi pürüzs..
04 Dec Yol Çizgisi Nedir? Nasıl Yapılır?
0 2804
YOLÇİZGİLERİ VE ASFALT ÇALIŞMALARI Trafik ve iş güvenliği sektöründe en önemli yardımcıgüvenlik ekipmanlarından Asfaltlama, Yol Güvenliği ve Yol Çizgi çalışmalarıdır. FM Trafik Güvenlik ve Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti.olarak teknolojik alt yapısı,..
04 Dec Güvenlik Aynası Nedir?
0 732
TRAFİK GÜVENLİK AYNASI NEDİR? Trafik Güvenlik Aynası, otoparklarda, anayol ve tali yol bağlantı noktalarında, bu yollara bağlı kavşaklarda, araç ve yaya trafiğinin kesişim noktalarında yerleşimi yapılan cam veya akrilik (pleksi) malzemeden üretilen d..
04 Dec Delinatör Nedir?
0 902
DELİNATÖR (DELİNEATOR) NEDİR? Delinatör TPU (Termoplastik Poliüretan) malzemeden üretilen esnekliğe sahip araç ve yaya trafiğini ayırmak, araç trafiğini yönlendirmek ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan trafik ürünüdür. Hammaddesi TPU malzemeden..
04 Dec Trafik Konisi Nedir?
0 536
TRAFİK KONİSİ (TRAFFİC CONE) NEDİR? Trafik Konisi; PVC, PPC, HDPE vb. hammaddelerden imal edilen üst bölgesi koni şeklinde olan, alt tabanlığı yüzeye paralel şekilde düz ayak üzerine sabitlenen yekpare özelliğe sahip uyarıcı trafik ürünün adıdır. Kon..
15 May Kişisel Park Ürünü Nedir?
0 490
KİŞİSEL PARK ÜRÜNLERİ FM Trafik Güvenlik ve Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. hizmet verdiği trafik ve iş güvenliği sektörlerinde demir grubuna ait tüm ürünleri bünyesinde imal etmektedir.  Kişisel Park Ürünleri; insanların kişisel park ihtiyaçlarını ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için.Çerez Politikamızı . inceleyebilirsiniz.