Menu
Sepetiniz

450X80mm Ecolight Delinatör - Turuncu 510 Gr

Delinatörler - 450X80mm Ecolight Delinatör - Turuncu 510 Gr
Delinatörler - 450X80mm Ecolight Delinatör - Turuncu 510 Gr
-10 %
Delinatörler - 450X80mm Ecolight Delinatör - Turuncu 510 Gr
Delinatörler - 450X80mm Ecolight Delinatör - Turuncu 510 Gr
450X80mm Ecolight Delinatör - Turuncu 510 Gr
  • Stok :: Stokta
  • Marka: ZEPLIN
  • Model: ZT8045ECOLIGHT
İndirimli Fiyat : ₺100,80 + KDV
KDV Dahil        : ₺120,96
Ölçü: 450 x 80 mm
Taban Çapı : Ø200 mm
Ağırlık (Yaklaşık): 0,51 kg
Reflektif : Mikroprizmatik
Malzeme: TPE


  • TS EN 13422+A1 standartlarına sahip gövde ve reflektif bantlar.
  • 100% Orj. TPU  hammadde ile esnek, kırılmaz, uzun ömürlü, darbeye dayanıklı gövde.
  • Özel alt desen tasarımı ile estetik görüntü ve ekstra sağlamlık.
  • UV katkılı özel renk karışımı sayesinde daha parlak ve daha uzun ömürlü renk dayanımı.
  • -20C/+60C arası sıcaklık direnci.
  • 10X100 mm trifon vida ve 16mm plastik dubel ile zemine uygulama.
  • Trafik levhaları, kulplar, lambalar adaptörsüz kolayca montaj edilebilir.

Uygulama alanları; şehirlerarası ve şehirler içi yollarda, şerit ayırma, bakım-onarım alanlarında trafik ve yaya güvenliği gerektirecek her alanda kullanıma uygundur.

 

Şehiriçi, şehirlerarası, yollar ve park alanlarındaki asfalt, beton, kaldırım, taşlı yollarda şeritlerin ayrılması gereksinimi, park alanı oluşturma / yasaklama ürünü olarak da kullanılmasıyla birlikte şerit sonlandırma maksadıyla da kullanılmaktadır. Ayrıca uzun süreli yol yapımlarında yön verme ürünü olarak veya inşaat alanı çevrelerinde araçların şerit ihlali yapmasına engel olmakla beraber girilmemesi gereken bölgeleri işaretlemede de kullanılabilir.

 

Delinatör kullanım alanları; iş alanlarında, otoparklarda, trafik kontrollerinde, şerit ayırma veya yüzey yenilemesi çalışmalarında ve tehlike arz eden bölgelerde sürücüleri ve yayaları uyarmak için kullanılır. Dübel vida ile yere sabitleme özelliği şerit azaltmak için kullanılan geçişler gibi yol hizalamasının belirsiz olduğu yerlerde delinatör çeşitlerinin kullanılması fayda sağlamaktadır. Delinatörler, devam eden karayolu boyunca veya kısa menzilli alanlarda da kullanılır. Köprü ve kavşak girişleri, otoparklar, binalar, alışveriş merkezleri, benzin istasyonları, özel etkinlik ve inşaat bölgelerinin otoparkları ve şantiye alanları, diğer kullanım alanları arasında yer alır.

 

Delinatörlerin en önemli avantajı, yolun ıslak ya da karla kaplı olması halinde bile görünür olmaya devam etmesidir. Özellikle gece vakitlerinde reflektörlü delinatör çeşitleri olumsuz hava şartlarında sürücüler için etkili bir şerit ayırıcı olarak yol gösterici niteliği taşımaktadır. Delinatörler kullanım alanına göre farklı uzunlukları bulunmaktadır.

 

Delinatörlerin kullanım alanları bir hayli geniştir. Delinatör kullanımında amaç güvenliği sağlamaktır. Otoyol, otopark, sokaklar, bina ve iş merkezi önleri başta olmak üzere birçok alanda yaygın olarak uzun dubalar kullanılır. Tehlike oluşabilecek durumlarda uyarıcı görev üstlenen sabit dubaların farklı çeşitleri bulunmaktadır.

 

Esnek Delinatörler darbe emici özellikleri sayesinde çarpa anında hiçbir şekilde zarar vermez. Aşırı şiddet uygulandığı zaman bükülür ve tekrar eski haline gelir. Dayanıklı yapısıyla esnek dubalar çevreye zarar vermez. Ekonomik delinatör çeşitlerini ve delinatör fiyatlarını sitemizden inceleyerek indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Toplu alımlarınızda bize mail atmanızı ve fiyat almanızı öneririz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için.Çerez Politikamızı . inceleyebilirsiniz.